Psychologia dieta

Jak twierdzi psychologia dieta nie zawsze jest dla nas…
Psychologia dieta
1 vote, 6.00 avg. rating (66% score)

psychologia-dieta-4Jak twierdzi psychologia dieta nie zawsze jest dla nas korzystna. Są takie sytuacje, w których lepiej jej nie zaczynać i które skazują cały wysiłek na niepowodzenie. Kiedy jest dobry moment na odchudzanie?

Dietę warto zacząć tylko wtedy, kiedy masz czas na skupienie się na niej. Zmiana jadłospisu, ćwiczenia, gotowanie, zakupy innych produktów – na to potrzeba czasu. I to dużo. Jeżeli więc jesteś zapracowany albo masz na głowie mnóstwo spraw, lepiej sobie nie dokładaj obowiązku jakim jest dieta. Nawet poznanie nowych składników i przepisów wymaga mnóstwo czasu. Zwłaszcza, jeżeli to twoja pierwsza próba, lub jeżeli wracasz do odchudzania po dłuższym czasie.
Po drugie, upewnij się, że naprawdę tego chcesz i odchudzasz się dla siebie. Przejście na dietę pod wpływem namów męża, przyjaciółki czy rodziców jest najgorszym pomysłem. To ty musisz być przekonany i zdeterminowany w stu procentach. To przecież twój wysiłek i twój trud. Bądź pewien, że jesteś w stanie go ponieść, inaczej nie ma to sensu.

Zobacz także nasze pozostałe wpisy o gotowaniu online:

Related Post

http://fotobudka-katowice.eu/fotobudka-katowice/
top